98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer دانلود بازی Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards برای Windows

دانلود بازی Kingdom Come: Deliverance - Band of Bastards برای Windows

بازی Kingdom Come: Deliverance محصولی از Warhorse Studios است که در سبک اکشن، نقش‌آفرینی، ماجراجویی و جهان‌باز ساخته شده و در ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ توسط همین استودیو منتشر شده است.
Band of Bastards نام بسته الحاقی جدید این بازی‌ست و نسخه‌ای که تحت این عنوان منتشر شده، شامل بازی اصلی و تمامی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی می‌شود.
داستان بازی در قرون وسطی (سال ۱۴۰۳ میلادی) جریان دارد. جنگ بوهم» (منطقه‌ای در غرب جمهوری چک) را فرا گرفته است. به دستور زیگیسموند، پادشاه مجارستان، مزدورانش به روستای اسکالیتز، که منبع بزرگی از نقره است، حمله کرده‌اند. یکی از بازماندگانِ این کشتار خونین، هنری پسر بلک‌اسمیث است. او به لرد رادزیگ که رهبر نیروی مقاومت است، می‌پیوندد تا انتقام خانواده‌اش را بگیرد.
در این راه که هنری به دنبال اجرای عدالت برای خون خانواده‌اش است، کم‌کم پا به آزاد کردن منطقه بوهم و بازگرداندن تخت سلطنت به پادشاه حقیقی می‌گذارد. این پادشاه حقیقی کسی نیست جز ونسسلاس، برادر زیگیسموند!
بازی در قالب اول‌شخص ساخته شده و سیستم نقش‌آفرینی به شما اجازه می‌دهد مهارت‌هایتان را ارتقا دهید. البته، مهارت‌ها و توانایی‌های شما بر اساس آن‌چه انجام می‌دهید و می‌گویید (از طریق شاخه‌های دیالوگ بازی)، رشد می‌کند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی: بازی ,پادشاه ,است، ,بازی kingdom ,kingdom come ,come deliverance ,ساخته شده ,بازی در

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)